ERTÜRK RESİM VE ÇERÇEVE CAM TİC. LTD. ŞTİ.
Değerli iş ortağımız;
Şirketimizin ticari hayata başlaması 1900’lü yılların başlangıcına kadar uzanmaktadır.Bu tarihlerde cam ithalatı yaparak sektördeki ilk çalışmalarına başlamıştır.O tarihlerden bugüne kadar, kurtuluş savaşı nedeni ile verilen bir aranın dışında, Ertürk ailesi dört kuşaktır giderek artan ürün yelpazesi ile bu sektörde hizmet vermektedir.Güvenilir ticaret prensibi, şirketimizi dört kuşaktır bu sektörde ilk sıralarda olmasını sağlamıştır.
Bugün 2500 m2’lik alanı ile Türkiye’nin en büyük resim ve sanatsal çerçeve showroom’una sahip olan şirketimiz dünyada hızla gelişen teknoloji ve pazarı yakından takip ederek, yerli ve yabancı firmalarla, iç ve dış piyasalarla iş birliği yapmaktadır.
Şirketimiz, var oluş prensiplerinden kuvvet alarak, hizmet etmekte olduğu müşterileri ile birlikte daima daha iyiye ve ileriye gitme felsefesini koruyacaktır.

Firmamız, resim, çerçeve ve cam sektöründe gerçekleştirdiği imalatların yanında, sektörünün önde gelen birçok ulusal ve küresel firmaları ile ticari bağlantılar kurmuştur. Ertürk Ltd. kendi faaliyet alanlarındaki yurt içi ve yurt dışı tüm fuarlara katılan ve temsilci gönderen bir kuruluştur. Firmamızın başarı felsefesi “ürünlerinde kalite” ve “ticari ilişkilerinde güven” değerleri üzerine kurulmuştur.

Aşağıda Ertürk Ltd.’de bulabileceğiniz ana ürün kategorileri belirtilmiştir.

– Ahşap, Plastik, Varaklı, Polystren, Metal çerçeve ve profiller
– Mat ve düz cam
– Çerçeve malzemeleri
– Cam malzemeleri
– Çerçeve kesme ve çakma makineleri
– Paspartu, Çivi makinalari
– Ayna çeşitleri
– Paspartu
– Dijital baskı resimler
– Reproduksiyon ve orijinal ressam fırçasından özel yağlıboya tablolar
– Yağlıboya malzemeleri

Yönetim Kurulu Başkanı
Ünal ERTÜRK